Wymiana i sprzedaż wydawnictw

Wymiana

Biblioteka Instytutu pozyskała znaczną część zbioru dzięki prowadzonej od kilkudziesięciu lat wymianie publikacji. Rokrocznie nasz księgozbiór wzbogaca się o wiele cennych książek oraz czasopism. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z instytutami naukowymi, jak i osobami prywatnymi, z Polski i z zagranicy. Oferta wymiany obejmuje przede wszystkim wydawnictwa własne Instytutu, w tym, na szczególnych warunkach, niektóre pozycje niedostępne w sprzedaży. Wymianie podlegają także dublety publikacji, które już znajdują się w naszej bibliotece.
Osobą odpowiedzialną za wymianę publikacji jest mgr Joanna Kuc.
e-mail:

 

Sprzedaż

Informacja o ofercie wydawniczej Instytutu znajduje się w katalogu na naszej stronie internetowej. Uprzejmie informujemy, że sprzedaż detaliczna książek bezpośrednio przez nasz Instytut jest niemożliwa. Nasze publikacje są dystrybuowane przez następujące firmy:

Archeobooks.com
Tel.: +48 604143011
Fax: +48 (12) 2595990

www.archeobooks.com


CHZ ARS Polona S.A.
ul. Obrońców 25
03-933 Warszawa, Polska
Tel.: +48 (22) 5098641

http://arspolona.com.pl

W razie potrzeby chętnie będziemy pośredniczyć między Państwem a wydawnictwami i udzielać wsparcia w pozyskaniu naszych publikacji. Osoby zainteresowane kupnem publikacji wydawanych w Instytucie prosimy o kontakt: . 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!