Aktualności

Z przyjemnością prezentujemy logo i plakat Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej

EGIPT WCZORAJ I DZIŚ. Między tradycją a nowoczesnością:

 

logomotis

 

EGIPT WCZORAJ I DZIŚ 2017


 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do zakładki Program konferencji w celu zapoznania się z programem I edycji konferencji naukowej EGIPT WCZORAJ I DZIŚ Między tradycją a nowoczesnością.

Z radością informujemy, że I edycja konferencji EGIPT WCZORAJ I DZIŚ. Między tradycją a nowoczesnością, która odbędzie się 27-28.11.2017 otrzymała patronaty honorowe od:

Ambasady Arabskiej Republiki Egiptu w Warszawie. Podczas otwarcia konferencji będziemy gościć I Sekretarz Ambasady, panią Marwę El-Husseiny, która w imieniu Pana Ambasadora Hosama Rafik Mohamed Alkaweesha wygłosi wykład, pt. "Potężna cywilizacja w Egipcie". 

* Ministra Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej. Podczas otwarcia konferencji, w imieniu dr Joanny Wroneckiej, podsekretarz stanu ds. współpracy rozwojowej, polityki afrykańskiej i bliskowschodniej oraz praw człowieka w MSZ wystąpi Zastępca Dyrektora ds. Afryki i Problematyki Horyzontalnej w MSZ pan Krzysztof Buzalski.

 

 

 

Szanowni Państwo!

Załączamy notatkę prasową dotyczącą ogólnopolskiej konferencji naukowej EGIPT WCZORAJ I DZIŚ. Między tradycją a nowoczesnością. Zapraszamy do zapoznania się z nią.

 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do zakładki Program konferencji w celu zapoznania się z nazwiskami prelegentów I edycji konferencji naukowej EGIPT WCZORAJ I DZIŚ Między tradycją a nowoczesnością. W późniejszym terminie zostaną opublikowane także abstrakty wystąpień uczestników.   

Our website is protected by DMC Firewall!